ViralBlog
Dobry laptop

Jaki laptop do pracy kupić? Najlepsze modele laptopów w 2022 roku

Świat pracy zmienia się w niespotykanym dotąd tempie. Z nowymi technologiami, branżami i firmami pojawiającymi się w sieci każdego dnia, zmienia się również rynek pracy. Dzisiejsi specjaliści muszą być przygotowani na przyszłość, korzystając z postępu technologicznego. Te zmiany w miejscu pracy wymagają zmiany w sposobie korzystania z technologii, jak również. Zamiast siedzieć za biurkiem cały dzień, powinniśmy szukać laptopów, które mogą stać się naszym drugim komputerem. Te ultraprzenośne urządzenia pozwalają nam zabrać naszą pracę ze sobą, gdy tylko opuszczamy dom lub biuro na dłuższy czas. Są one również łatwiejsze w transporcie niż większe laptopy, ponieważ ważą mniej i mają mniejsze profile po zamknięciu. Dobra wiadomość jest taka, że obecnie dostępnych jest wiele doskonałych modeli laptopów, które pomogą Ci rozpocząć pracę w domu lub w zdalnym biurze. W tym artykule dokonujemy przeglądu niektórych najlepszych laptopów do pracy w 2022 roku.

Dell Latitude 7390

Dell Latitude 7390 to doskonały laptop do pracy. Jest to 14-calowe urządzenie, które ma moc pełnowymiarowego 15-calowego laptopa. Dzięki aluminiowej konstrukcji unibody i niewielkim rozmiarom, model ten jest idealny dla osób podróżujących służbowo. Duża bateria pozwala na pracę do 10 godzin, co oznacza, że możesz naładować go wieczorem i korzystać z niego przez kilka godzin następnego dnia, zanim będziesz musiał ponownie go naładować. 7390 posiada również opcje procesorów core i5 oraz i7, niezawodną funkcjonalność 2 w 1 oraz świetną kamerę internetową. Dzięki szerokiej gamie portów i opcji ten konwertowalny laptop jest świetny dla profesjonalistów, którzy często podróżują i potrzebują wydajnego komputera, który można łatwo przekształcić z laptopa w tablet.

Asus ROG Zephyrus M II to doskonały laptop do pracy

Lenovo ThinkPad X1 Carbon

Lenovo ThinkPad X1 Carbon to konwertowalny laptop klasy profesjonalnej przeznaczony do pracy. Procesor Intel Core i7 i dyskretna grafika NVIDIA pozwalają na granie w najnowsze gry bez lagów i spadku liczby klatek na sekundę. Model ten posiada również do 16 GB pamięci RAM oraz dysk SSD PCIe-NVMe o pojemności 512 GB. Dzięki temu jest niezwykle szybki i responsywny, co ma kluczowe znaczenie dla profesjonalistów, którzy muszą wykonywać wiele zadań jednocześnie. Dzięki możliwości transformacji między laptopem, tabletem i trybem samodzielnym, X1 Carbon jest świetny dla profesjonalistów, którzy potrzebują możliwości pracy na wielu urządzeniach przy jednym zakupie.

HP EliteBook x360 1040 G2

HP EliteBook x360 1040 G2 to konwertowalny laptop klasy biznesowej przeznaczony do pracy. Model ten posiada dotykowy wyświetlacz, który może być używany jako tablet. Posiada również zawias 360 stopni, który umożliwia przekształcenie go pomiędzy laptopem a tabletem. Ułatwia to współpracę z innymi, pozwalając wielu osobom widzieć i współdziałać z ich ekranami jednocześnie. Model 1040 G2 jest wyposażony w najnowsze opcje procesorów i ma do 16 GB pamięci RAM. Dzięki temu jest szybki i niezawodny dla profesjonalistów, którzy potrzebują mocy i niezawodności.

Dell Latitude 7390 to doskonały laptop do pracy. Jest to 14-calowe urządzenie, które ma moc pełnowymiarowego 15-calowego laptopa

Asus ROG GL552VM-DB71

Asus ROG GL552VM-DB71 to doskonały laptop gamingowy do pracy. Model ten posiada duży 17,3-calowy wyświetlacz oraz wydajną grafikę NVIDIA GeForce GTX 1060, która pozwala grać w nowoczesne gry na wysokich ustawieniach. Posiada wydajny procesor Intel Core i7 2,6 GHz oraz do 64 GB pamięci RAM. Daje to mnóstwo mocy do wielozadaniowości i łatwego uruchamiania wielu aplikacji jednocześnie. Posiada również duży dysk SSD PCIe-NVMe o pojemności 512 GB, który sprawia, że jest szybki i responsywny, dzięki czemu możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie bez konieczności czekania.

Acer Predator Triton 900

Acer Predator Triton 900 to niesamowity laptop gamingowy do pracy. Model ten posiada 18,5-calowy ekran oraz wydajną grafikę NVIDIA GeForce GTX 1060, która pozwala grać w nowoczesne gry na wysokich ustawieniach. Posiada wydajny procesor Intel Core i7 oraz do 64 GB pamięci RAM, dzięki czemu świetnie sprawdza się w pracy wielozadaniowej. Triton 900 posiada również duży dysk SSD PCIe-NVMe o pojemności 512 GB, dzięki któremu jest szybki i responsywny. Dzięki temu świetnie nadaje się do wykonywania wielu zadań jednocześnie bez konieczności czekania na jego zakończenie lub rozpoczęcie.

Asus ROG Zephyrus M II


Asus ROG Zephyrus M II to doskonały laptop do pracy. Model ten posiada 17,3-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080, dzięki czemu jest on ostry i wyraźny. Posiada on również powłokę antyodblaskową, która redukuje odbicia światła podczas korzystania z laptopa na zewnątrz. Zephyrus M II posiada wydajną opcję graficzną NVIDIA GeForce GTX 1070 Max-Q, która pozwala na granie w nowoczesne gry na wysokich ustawieniach. Posiada do 16 GB pamięci RAM oraz dysk SSD PCIe-NVMe o pojemności 256 GB, dzięki którym jest szybki i responsywny. M II ma również kompaktową konstrukcję, która ułatwia transport między biurami.

Podsumowanie: Czy powinieneś kupić nowy laptop do pracy?

Dla większości ludzi praca oznacza siedzenie za biurkiem przez cały dzień. Ale to już nie musi tak być. Dzięki odpowiedniemu modelowi laptopa możesz pracować z dowolnego miejsca z takim samym poziomem mocy, jaki masz przy komputerze stacjonarnym. To daje Ci elastyczność, zarówno jeśli chodzi o miejsce pracy, jak i o to, co robisz. Tak długo, jak masz połączenie z Internetem, możesz teraz pracować z dowolnego miejsca. Więc, który model laptopa powinieneś kupić do pracy? Pamiętaj o tych rzeczach, szukając najlepszego laptopa do pracy.