ViralBlog
Modne okulary

Dlaczego warto kupić markowe oprawki okularowe?

Istnieje wiele powodów, aby kupić okulary od lokalnego sprzedawcy okularów zamiast online, z domu towarowego lub od markowego producenta opraw okularowych. Kupowanie oprawek wykonanych przez niezależną firmę oznacza, że dostajesz więcej za mniej, dostęp do godnych zaufania porad i możliwość znalezienia idealnego dopasowania w uczciwej cenie. Średnia cena pary okularów na receptę wynosi dziś 190 dolarów; kupując od niezależnej firmy zamiast markowego producenta oprawek, możesz zaoszczędzić do 200 dolarów na pierwszym zakupie. Ale dlaczego powinieneś zaufać lokalnym sklepom, a nie markowym firmom? Oto 6 dobrych powodów.

Uszkodzone okulary? Żaden problem!

Jeśli zepsujesz swoje okulary podczas ich noszenia, odwiedź lokalny sklep z okularami i poproś o naprawę gwarancyjną (https://saysoboutique.pl/dlaczego-warto-zdecydowac-sie-na-markowe-oprawki-do-okularow/). Niezależne sklepy z okularami mogą rozszerzyć gwarancje do jednego roku, a nie do 90 dni oferowanych przez sprzedawców internetowych. Skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą okularów, gdy tylko zauważysz, że Twoje okulary są uszkodzone. Większość niezależnych sklepów z okularami może naprawić uszkodzone okulary w ciągu zaledwie 24 godzin. Oprócz przedłużenia gwarancji producenta, sklepy mogą również przedłużyć gwarancję producenta na soczewki i zaoferować specjalistyczne usługi, takie jak naprawa zarysowań i powłoki.

Niezależne sklepy okularowe mogą również być w stanie zaoferować inne usługi, takie jak nowa para okularów do wymiany, jeśli jesteś zmęczony swoją obecną parą lub jeśli po prostu chcesz nową parę dla zmiany tempa.

Nasi ludzie znają się na okularach

Kupowanie okularów od lokalnego sprzedawcy okularów może być świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy

Okulary są pierwszą rzeczą, którą większość ludzi zauważa o tobie. Sposób, w jaki wyglądasz w okularach lub w kontaktach, może określić twoją pewność siebie i to, jak jesteś postrzegany przez innych. Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale Twój sprzedawca okularów może mieć ogromny wpływ na Twoją pewność siebie i obraz własnej osoby. Jeśli kupujesz swoje okulary w niezależnym sklepie z okularami, możesz uzyskać rekomendacje od specjalisty od okularów. Zapytaj sprzedawcę okularów o ich ulubione marki i modele oraz uzyskaj poradę, jaki kolor i styl najlepiej pasowałby do Twojej twarzy. Lokalny sprzedawca okularów może również pomóc Ci znaleźć parę, która pasuje do Twojego budżetu i stylu życia, np. parę, która dobrze współgra z Twoim strojem do pracy lub parę, która uzupełnia Twój osobisty styl.

Marki nie płacą podatków od nowych lokalizacji

Wiele sklepów z okularami oferuje marki, takie jak Ray-Ban, Coach i DKNY, marki wewnętrzne, takie jak Frame Denim i Frame Jones. Ale większość z tych marek są własnością krajowego detalisty okularów, takich jak LensCrafters, Pearle Vision lub Eyeglasses.com. Marki, które są własnością krajowego detalisty okularów nie są opodatkowane według stawki podatkowej nowej lokalizacji. Zamiast tego, podatki dla nowego sklepu są przeznaczane na wydatki operacyjne detalisty, takie jak czynsz, płace, dostawy i wydatki marketingowe.

Niezależne sklepy z okularami, z drugiej strony, mogą sprzedawać marki projektantów, które nie są własnością krajowego sprzedawcy okularów. Dodatkowo wiele niezależnych sklepów z okularami posiada własne marki i w związku z tym są one opodatkowane według stawki podatkowej sklepu.

Naprawy odbywają się tylko w sklepie

Większość sklepów z okularami może zamówić specjalne części, takie jak zauszniki z dodatkowym wsparciem lub powłoki odporne na zarysowania, i zainstalować je w sklepie. W niektórych przypadkach, części te są nawet częścią zapasów sklepu okularowego. Naprawa w sklepie pozwala na odzyskanie okularów znacznie szybciej niż wysyłka okularów do producenta, gdzie ich odzyskanie może trwać nawet dwa tygodnie. Naprawy w sklepie pozwalają również zachować okulary w magazynie i dostępne do zakupu, a nie siedzieć w magazynie w oczekiwaniu na naprawę.

Jeśli zepsujesz swoje okulary podczas ich noszenia, odwiedź lokalny sklep z okularami i poproś o naprawę gwarancyjną

Niezależne sklepy oferują bezpłatne badanie wzroku i próbne okulary.

Jak wiele innych produktów i usług, jedną z najlepszych rzeczy w kupowaniu w niezależnym sklepie z okularami jest badanie wzroku. Detaliści okularów, które są niezależnie posiadane mogą zaoferować bezpłatny egzamin oczu, a nie $ 50-$100 opłat egzaminów oczu pobieranych przez wiele krajowych marek. Egzaminy oczu oferowane przez krajowe marki są często tylko egzamin optyczny, podobny do tego, co lekarz zrobi dla oczu, i zazwyczaj nie obejmują kompleksowego badania oczu.

Wiele sklepów z okularami oferuje bezpłatne okulary próbne, gdzie można spróbować na różnych ramkach z różnymi soczewkami, aż znajdziesz idealne dopasowanie. Niektóre sklepy zapewniają również bezpłatne czyszczenie lub polerowanie, korekty w sklepie lub inne usługi, takie jak nowa para okularów, gdy obecna para się zużyje.

Markowe nazwy mają historię problemów

Wiele niezależnych sklepów z okularami to firmy rodzinne, które działają w jednym miejscu od dziesięcioleci. Jeśli dana marka jest własnością niezależnej firmy okularowej, może mieć historię problemów, takich jak wycofanie niebezpiecznych materiałów lub wadliwa produkcja.

Końcowe przemyślenia

Kupowanie okularów od lokalnego sprzedawcy okularów może być świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. W przeciwieństwie do lokalnego optometrysty, gdzie większość ludzi otrzymuje swoje okulary, nie musisz brać wolnego w pracy ani płacić za wizytę. Wystarczy udać się do lokalnego sklepu z okularami, gdy potrzebujesz nowych okularów.

Ale pamiętaj, okulary są ważną częścią garderoby i zawsze powinieneś zaopatrywać się w okulary u sprzedawcy okularów, który oferuje wysokiej jakości usługi w uczciwej cenie.